Meteorološka postaja Žužići, centar
Podaci osvježeni: 12.05.2026 u 10:45h
| Temperatura zraka | 17.5°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 12.6°C |
| Relativna vlažnost | 73% |
| Tlak zraka | hPa |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -0.9°C/1h |
| Min. temperatura | 11.4°C |
| Maks. temperatura | 18.7°C |
| Lebdeće čestice <1µm (PM1): | 24.40 µg/m3 |
| Lebdeće čestice <10µm (PM10): | 58.20 µg/m3 |
| Lebdeće čestice <2.5µm (PM2.5): | 45.90 µg/m3 |
| Indeks kvalitete zraka (AQI) | 45.90 |
| Kvaliteta zraka: | Loša |
| Izlazak Sunca | 05:36h | Zalazak Sunca | 20:26h |
