Meteorološka postaja Zavižan
Podaci osvježeni: 26.04.2026 u 14:00h
| Temperatura zraka | 15.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 4.6°C |
| Relativna vlažnost | 50% |
| Tlak zraka | 843.7 hPa |
| Prosječni vjetar | 3.4 m/s |
| Udari vjetra | m/s |
| Količina kiše danas | mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.0°C/1h |
| Min. temperatura | 6.0°C |
| Maks. temperatura | 15.0°C |
| Danas najjači | m/s |
| Danas srednji | m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | mm |
| Izlazak Sunca | 05:55h | Zalazak Sunca | 20:00h |