Meteorološka postaja Učka, Poklon
Podaci osvježeni: 02.11.2022 u 10:50h
| Temperatura zraka | 14.8°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 9.8°C |
| Relativna vlažnost | 72% |
| Tlak zraka | 1022.6 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 1.6°C/1h |
| Min. temperatura | 7.4°C |
| Maks. temperatura | 14.8°C |
| Danas najjači | 3.3 m/s |
| Danas srednji | 0.2 m/s |
| Izlazak Sunca | 05:28h | Zalazak Sunca | 20:30h |
