Meteorološka postaja Split, Marjan
Podaci osvježeni: 27.05.2026 u 19:00h
| Temperatura zraka | °C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | °C |
| Relativna vlažnost | % |
| Tlak zraka | hPa |
| Prosječni vjetar | NNW 2.0 m/s |
| Udari vjetra | 4.4 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | °C/1h |
| Min. temperatura | 23.7°C |
| Maks. temperatura | 26.7°C |
| Danas najjači | SW 6.5 m/s |
| Danas srednji | SSW 3.8 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:17h | Zalazak Sunca | 20:25h |