Meteorološka postaja Slavonski Brod, DHMZ
Podaci osvježeni: 27.05.2026 u 18:40h
| Temperatura zraka | 29.2°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | 34.0°C |
| Točka rosišta | 16.4°C |
| Relativna vlažnost | 46% |
| Tlak zraka | 1014.4 hPa |
| Prosječni vjetar | W 0.7 m/s |
| Udari vjetra | 1.2 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -1.4°C/1h |
| Min. temperatura | 13.5°C |
| Maks. temperatura | 31.1°C |
| Danas najjači | W 5.5 m/s |
| Danas srednji | WSW 2.9 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:05h | Zalazak Sunca | 20:25h |