Meteorološka postaja Pula, Rojc
Podaci osvježeni: 24.04.2024 u 21:00h
| Temperatura zraka | 0.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | -1.5°C |
| Relativna vlažnost | 90% |
| Tlak zraka | 1007.1 hPa |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -10.0°C/1h |
| Min. temperatura | 0.0°C |
| Maks. temperatura | 60.0°C |
| Izlazak Sunca | 05:21h | Zalazak Sunca | 20:42h |
