Meteorološka postaja Pula, Stoja 2
Podaci osvježeni: 27.04.2022 u 10:15h
| Temperatura zraka | 17.1°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 10.9°C |
| Relativna vlažnost | 67% |
| Tlak zraka | 1018.5 hPa |
| Prosječni vjetar | m/s |
| Udari vjetra | m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -2.3°C/1h |
| Min. temperatura | 11.5°C |
| Maks. temperatura | 19.4°C |
| Danas najjači | m/s |
| Danas srednji | m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:54h | Zalazak Sunca | 20:09h |
