Meteorološka postaja Pula, Borik
Podaci osvježeni: 22.05.2026 u 19:20h
| Temperatura zraka | 22.5°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 13.3°C |
| Relativna vlažnost | 56% |
| Tlak zraka | 1023.1 hPa |
| Prosječni vjetar | NNW 1.3 m/s |
| Udari vjetra | 3.1 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -0.3°C/1h |
| Min. temperatura | 15.5°C |
| Maks. temperatura | 25.4°C |
| Danas najjači | ENE 5.6 m/s |
| Danas srednji | NE 2.3 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:26h | Zalazak Sunca | 20:36h |
