Meteorološka postaja Ponikve
Podaci osvježeni: 26.04.2026 u 13:45h
| Temperatura zraka | 25.4°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 11.2°C |
| Relativna vlažnost | 41% |
| Tlak zraka | 1015.5 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 2.5 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| UV indeks |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.2°C/1h |
| Min. temperatura | 4.9°C |
| Maks. temperatura | 25.8°C |
| Danas najjači | WNW 4.7 m/s |
| Danas srednji | W 0.9 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Solarno zračenje | 1 W/m2 |
| Izlazak Sunca | 05:56h | Zalazak Sunca | 20:02h |