Meteorološka postaja Platak
Podaci osvježeni: 22.05.2026 u 07:00h
| Temperatura zraka | 10.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 5.1°C |
| Relativna vlažnost | 72% |
| Tlak zraka | 1023.5 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.0°C/1h |
| Min. temperatura | 10.0°C |
| Maks. temperatura | 11.0°C |
| Danas najjači | 0.6 m/s |
| Danas srednji | 0.2 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:21h | Zalazak Sunca | 20:35h |
