Meteorološka postaja Planinarski dom Hahlić
Podaci osvježeni: 18.04.2026 u 17:15h
| Temperatura zraka | 17.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 4.3°C |
| Relativna vlažnost | 43% |
| Tlak zraka | 892.2 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.0°C/1h |
| Min. temperatura | 9.0°C |
| Maks. temperatura | 21.9°C |
| Danas najjači | SSE 8.3 m/s |
| Danas srednji | SSE 4.2 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:18h | Zalazak Sunca | 20:39h |
