Meteorološka postaja Peroj, Portić
Podaci osvježeni: 29.05.2026 u 18:50h
| Temperatura zraka | 23.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 18.9°C |
| Relativna vlažnost | 78% |
| Tlak zraka | 1007.2 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -1.1°C/1h |
| Min. temperatura | 20.1°C |
| Maks. temperatura | 28.1°C |
| Danas najjači | 0.0 m/s |
| Danas srednji | 0.0 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:21h | Zalazak Sunca | 20:43h |
