Meteorološka postaja Medulin, Buža
Podaci osvježeni: 02.05.2026 u 00:45h
| Temperatura zraka | 11.2°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 5.0°C |
| Relativna vlažnost | 66% |
| Tlak zraka | 1026.0 hPa |
| Prosječni vjetar | W 0.3 m/s |
| Udari vjetra | 0.3 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -0.6°C/1h |
| Min. temperatura | 11.1°C |
| Maks. temperatura | 11.7°C |
| Danas najjači | NW 1.0 m/s |
| Danas srednji | NW 0.7 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:50h | Zalazak Sunca | 20:12h |
