Meteorološka postaja Labin, 1. Maj d.o.o.
Podaci osvježeni: 20.05.2026 u 05:45h
| Temperatura zraka | 12.4°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 8.0°C |
| Relativna vlažnost | 75% |
| Tlak zraka | 1020.3 hPa |
| Prosječni vjetar | m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.3°C/1h |
| Min. temperatura | 12.0°C |
| Maks. temperatura | 13.4°C |
| Danas najjači | 0.0 m/s |
| Danas srednji | 0.0 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:26h | Zalazak Sunca | 20:33h |
