Meteorološka postaja Fažana
Podaci osvježeni: 18.05.2024 u 06:50h
| Temperatura zraka | 16.3°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 13.8°C |
| Relativna vlažnost | 85% |
| Tlak zraka | 1010.3 hPa |
| Prosječni vjetar | m/s |
| Udari vjetra | m/s |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 1.9°C/1h |
| Min. temperatura | 14.4°C |
| Maks. temperatura | 16.4°C |
| Danas najjači | m/s |
| Danas srednji | m/s |
| Izlazak Sunca | 05:51h | Zalazak Sunca | 20:11h |
