Meteorološka postaja Dubrovnik
Podaci osvježeni: 21.05.2026 u 18:50h
| Temperatura zraka | 25.5°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 5.1°C |
| Relativna vlažnost | 27% |
| Tlak zraka | 1016.9 hPa |
| Prosječni vjetar | NW 3.4 m/s |
| Udari vjetra | 6.8 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -2.1°C/1h |
| Min. temperatura | 17.9°C |
| Maks. temperatura | 29.4°C |
| Danas najjači | NE 14.4 m/s |
| Danas srednji | NNW 7.5 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:17h | Zalazak Sunca | 20:10h |