Meteorološka postaja Barbariga, Betiga
Podaci osvježeni: 01.05.2026 u 16:55h
| Temperatura zraka | 20.9°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 4.8°C |
| Relativna vlažnost | 35% |
| Tlak zraka | 1025.0 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 1.0°C/1h |
| Min. temperatura | 3.6°C |
| Maks. temperatura | 21.1°C |
| Danas najjači | 0.0 m/s |
| Danas srednji | 0.0 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:51h | Zalazak Sunca | 20:12h |
