Meteorološka postaja Bale
Podaci osvježeni: 19.05.2026 u 12:00h
| Temperatura zraka | 21.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 12.9°C |
| Relativna vlažnost | 60% |
| Tlak zraka | 1011.7 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.6 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.0°C/1h |
| Min. temperatura | 8.0°C |
| Maks. temperatura | 21.0°C |
| Danas najjači | 0.6 m/s |
| Danas srednji | 0.1 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:29h | Zalazak Sunca | 20:33h |
