Meteorološka postaja Umag, Tribje
Podaci osvježeni: 31.08.2018 u 23:10h
| Temperatura zraka | 22.7°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 17.4°C |
| Relativna vlažnost | 72% |
| Tlak zraka | 1012.5 hPa |
| Prosječni vjetar | E 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.4 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| UV indeks | 0.0 |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | -1.1°C/1h |
| Min. temperatura | 19.1°C |
| Maks. temperatura | 27.2°C |
| Danas najjači | WNW 4.1 m/s |
| Danas srednji | E 1.2 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Solarno zračenje | 1 W/m2 |
| Izlazak Sunca | 06:01h | Zalazak Sunca | 20:06h |