Meteorološka postaja Rovinj, Srednja škola Zvane Črnje
Podaci osvježeni: 15.01.2026 u 08:10h
| Temperatura zraka | 8.7°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 7.3°C |
| Relativna vlažnost | 91% |
| Tlak zraka | 1019.2 hPa |
| Prosječni vjetar | 0.0 m/s |
| Udari vjetra | 0.0 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.1°C/1h |
| Min. temperatura | 8.4°C |
| Maks. temperatura | 8.9°C |
| Danas najjači | 0.0 m/s |
| Danas srednji | 0.0 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | 0.0 mm |
| Izlazak Sunca | 05:56h | Zalazak Sunca | 20:09h |
