Meteorološka postaja Porer
Podaci osvježeni: 30.05.2026 u 07:30h
| Temperatura zraka | 21.0°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 16.4°C |
| Relativna vlažnost | 75% |
| Tlak zraka | 1019.0 hPa |
| Prosječni vjetar | NNW 2.5 m/s |
| Udari vjetra | 3.1 m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.1°C/1h |
| Min. temperatura | 20.1°C |
| Maks. temperatura | 21.0°C |
| Danas najjači | N 4.8 m/s |
| Danas srednji | NNW 2.9 m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | mm |
| Izlazak Sunca | 05:20h | Zalazak Sunca | 20:43h |
