Meteorološka postaja Babno polje
Podaci osvježeni: 24.05.2026 u 18:10h
| Temperatura zraka | 24.7°C |
| Osjet ugodnosti (heat) | °C |
| Točka rosišta | 9.8°C |
| Relativna vlažnost | 39% |
| Tlak zraka | hPa |
| Prosječni vjetar | m/s |
| Udari vjetra | m/s |
| Količina kiše danas | 0.0 mm |
| Osjet vjetra (wchill) | °C |
| Trend temperature | 0.2°C/1h |
| Min. temperatura | 3.6°C |
| Maks. temperatura | 24.9°C |
| Danas najjači | m/s |
| Danas srednji | m/s |
| Kiša zadnja 24 sata | mm |
| Izlazak Sunca | 05:19h | Zalazak Sunca | 20:37h |
